46

1. بچه که بودم (بچه که نه !!! جوون تر که بودم). جدول حل کردن رو دوست داشتم. جواب های ردیف افقی رو پیدا می کنی و بعد اینا می شن کلید جواب های ردیف عمودی. هیچ وقت جدول رو با مداد حل نمی کردم. همیشه خدا با خودکار حل می کردم و اگه اشتباه می شد خطش می زدم. نه اینکه فلسفه خاصی پشتش بوده باشه فقط مداد رو دوست نداشتم. برگردیم سر جدول. گاهی اوقات چند تا حرف از یکی از سوالات رو داری و یه جواب توی ذهنت میاد که کاملاَ با اون حروف همخونی داره بعد بلافاصله با شوق زیاد اون کلمه که توی ذهنت هست رو می نویسی. یه چند تا سوال دیگه که حل می کنی می بینی ای دل غافل !!! اینکه غلطه. 

زندگی واقعی هم همینه. گاهی اوقات بعضی آدما با بعضی مشخصات توی زندگی ات وارد می شن که با اون مشخصاتی که تو توی ذهنت داری همخونی دارن. باهاشون هستی تا اینکه به یه جایی می رسی و می بینی ای دل غافل !!! این بابا که اون بابایی نیست که ما دنبالش بودیم. براتون اتفاق افتاده؟ اون جواب غلطه رو با خودکار نوشته بودین یا با مداد؟ 

2. امروز صبح یه شعر خیلی خیلی قشنگ توی فیس بوک خوندم. با خودم گفتم شما هم بخونین و حالش رو ببرین (البته شاید قبلاً خونده باشین)

چرخ یک گاری در حسرت واماندن اسب 

اسب در حسرت خوابیدن گاریچی 

مرد گاریچی در حسرت مرگ 

/ 17 نظر / 39 بازدید
نمایش نظرات قبلی
...

سلام.من هم اهل کابلم.متولد قم.تو دختری یا پسر.کدوم محله؟الان کابلی؟مجبور نیستی جواب بدی

مریم

برای من هم زیاد پیش امده که پازل های زندگی رو که با شوق و اطمینان از درست بودن کنار هم چیدم غلط از کار در امده ولی این باعث نشده بی خیال بازی زندگی بشم!!

ساره دخترافغان

شب قدر است و من قدری ندارم برایم سخت دعا کن در این شب ها شاید به واسطه تو من نیز استجابت شدم... من ک خسته از گناهم خسته از شب های قدری ک گذشتند و من پی نبردم شب قدر چیست علی کیست و چرا زینب بی بابا شد! چرا یتیمان بی تابی میکرد... التماس دعـــــــا...

آفو

هوووم .. منم جدول حل میکنم ... منم با خودکار ... ولی خط نمیزنم ... غلط میگیرم ... اوووو ... آره بابا ... زیاد پیش اومده ... راستی این روزا تولدته ... مبارک باشه

ند نیک

خیلی نکته مهم و جالبی رسیدی. جای فکر داره

×بـانــو!

آره پیش اومده، با خودکار نوشته بودم و هنوز نتونستم درستش کنم...

×بـانــو!

ااااا بالاخره تونستم کامنت بذارم!!!! تولدت مباااارک

ندا

سلام. تولدتون خیلی مبارک باشه. :)

برده ولی آزاد

تقدیم شما از هرآنچه خوبیست[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] امید که فردایی نو بسازید از گذشته ای که گذشته است [گل]

ساقی

ای ماه ! یک نظر که حلال است رو مگیر عید است یک هلال خودت را نشان بده .... عید مبارک